| Virallinen nimi | Stormy Pooh | Rotu, sukupuoli | new forest, tamma |
| Syntymäaika ja ikä | 13.12.2012, 7.3v | Rekisterinumero | VH13-027-0183 |
| Säkäkorkeus | 146cm | Omistaja | Miltsu (VRL-05564), Breawa |
| Painotus | laukkapainotus | Entinen omistaja | Nidavellir |
| Taso | risut: grade 2 sileä: grade 1 |
Luonnekuvaus
Sukutaulu
| i. Weather Changes - evm | ii. The Weatherman - evm | iii. |
| iie. | ||
| ie. Sun cloud - evm | iei. | |
| iee. | ||
| e. Raindance - evm | ei. Jump to Mud - evm | eii. |
| eie. | ||
| ee. Rainy Day - evm | eei. | |
| eee. |
Jälkikasvu
o. Matrix Rewa (s. 25.11.2014)
o. Gresham Rewa (s. 10.06.2016)
o/t. varsan nimi (s.00.00.0000)
kalenteriin merkitään vain sijoitukset!
| päivämäärä | kutsu | luokka | sijoitus |
| 30.03.13 | Nidavellir | sileä, 500m maiden | 10/12 |
| 28.04.13 | Nidavellir | risut, 600m maiden | 10/10 |
| 13.07.13 | Rumour Ponies | sileä, 500m maiden | 04/09, 400v? |
| 22.07.13 | Presta Racing Center | risut, 600m maiden | 03/04, 800v? |
| 23.07.13 | Presta Racing Center | sileä, 600m maiden | 04/05, 400v? |
| 27.07.13 | Rumour Ponies | risut, 600m maiden | 01/05, 2 000v? |
| 27.07.13 | Presta Racing Center | sileä, 600m maiden | 06/06 |
| 30.07.13 | Presta Racing Center | risut, 700m allowance | 01/05, 4 000v? |
| 01.08.13 | Presta Racing Center | sileä, 600m maiden | 02/04, 1 200v? |
| 04.08.13 | Presta Racing Center | sileä, 600m maiden | 01/03, 2 000v? |
| 27.08.13 | Anfarwol Acres | risut, 5F allowance | 02/06, 3 000v? |
| 12.09.13 | Micram Raceponies | risut, 800m grade 3 | 03/04, 2 400v? |
| 15.09.13 | Breawa | risut, 800m grade 3 | 04/05, 1 600v? |
| 16.09.13 | Micram Raceponies | sileä, 600m allowance | 01/06, 4 000v? |
| 22.09.13 | Rumour Ponies | sileä, 800m grade 3 | 01/06, 6 000v? |
| 12.10.13 | Rumour Ponies | risut, 800m grade 3 | 02/04, 3 600v? |
| 05.12.13 | Anfarwol Acres | risut, 5F grade 3 | 03/03, 2 000v? |
| 08.12.13 | Deadline | risut, 1 000m grade 3 | 02/07, 3 600v? |
| 08.12.13 | Presta Racing Center | sileä, 800m grade 2 | 04/05, 1 600v? |
| 09.12.13 | Presta Racing Center | risut, 800m grade 3 | 01/03, 6 000v? |
| 13.12.13 | Presta Racing Center | sileä, 800m grade 2 | 03/04, 3 200v? |
| 17.12.13 | Presta Racing Center | sileä, 800m grade 2 | 01/03, 8 000v? |
| 22.12.13 | Presta Racing Center | sileä, 1 609m grade 1 - PP Derby Mile | 07/11 |
| 22.12.13 | Presta Racing Center | risut, 800m grade 2 | 03/04, 3 200v? |
| 01.01.14 | Gaalalaukat | sileä, 1 000m grade I - Gaala Winner karsinta | 01/09, 15 000v? |
| 01.01.14 | Gaalalaukat | sileä, 1 000m grade I - Gaala Winner finaali | 04/12, 6 000v? |
| 25.01.14 | Nidavellir | risut, 1 000m grade 2 | 04/04 |
| 21.04.20 | Susiraja | NJ | irtoSERT |
| 00.00.00 | kutsu | heö | 00/00 |


